SatStation enkelbaai-batterylaaier vir Inmarsat Isatphone 2
In stock
- BRAND:
- SATSTATION
- MODEL:
- SINGLE BAY CHARGER - ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- SatStation-Single-Charger-Isatphone-2
Of jy nou in die Staatsdienssektor of die private sektor werk, jou vermoë om effektief te wees hang af van die betroubaarheid van jou kommunikasiestelsels. En terwyl jou Iridium-satellietfoon jou verbind hou wanneer niemand anders kan nie, het ons almal die frustrasie ervaar dat hulle “sap opraak” wanneer ons hulle die nodigste het. Die SatStation Iridium-batterylaaier is die enigste selfstandige laaioplossing vir die Iridium 9555-satellietfoon. Dit is die perfekte oplossing vir diegene wat verskeie BAT20801-batterye gelyktydig moet laai. Voertuigmonteerstelle en GS-laaiers is as opsies beskikbaar.
Produk spesifikasies:
-Relatiewe humiditeit: 95% maksimum nie kondenserend
-Insetprop: 2,5 mm middelste positiewe sok
- Invoer Elektries (na laaier): 12V DC ?20% 800 mAh ?10%
-Skakelkragkring: aan boord om hitte-opwekking te minimaliseer
-Laaistelsel (battery alleen): Hoë stroomlading met gereeld gespasieerde negatiewe pulse
-Laai Chemie: Laai Ni-Cd en/of NiMH-batterye onduidelik
- Dubbele kragbron AC-DC: werk indikatief vanaf AC en/of DC
- Transformatorkrag: inset 120V AC 60 HZ 15 Watt, uitset 12V DC 800 mAh
-Koord, 6 voet 22 AWG x 2C, 90C
Specifications
| MODEL | SINGLE BAY CHARGER - ISATPHONE 2 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| BRAND | SATSTATION |
| NETWERK | INMARSAT |
| GEBRUIK TIPE | FIXED |
| TYPE BYKOMS | CHARGER |
| WERKSTEMPERATUUR | -20°C to 50°C (-4°F - 122°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -10°C to 70°C |
| VERENIGBAAR MET | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 14" |
| BREEDTE | 7.5" |
| DIEPTE | 2" |
| GEWIG | 1.5 lb |