Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- BRAND:
- MOTOROLA
- DEEL #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Maleisië
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
USD 1 041,92
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| DEEL # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| PRODUK TIPE | TWO-WAY RADIO |
| BRAND | MOTOROLA |
| GEBRUIK TIPE | HANDGEHOU |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| LENGTE | 131 mm |
| BREEDTE | 59 mm |
| DIEPTE | 22 mm |
Write a Review