Iridium GO! WiFi-slimfoonadapter + gratis aflewering!!! (AHKT1301) - VOORAF-BESIEN
FOONE | PLANNE | BONDELS | BYKOMSTE | ONDERSTEUN
Out of stock
- BRAND:
- IRIDIUM
- MODEL:
- GO!
- DEEL #:
- AHKT1301
- ORIGIN:
- Maleisië
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter-Pre-Owned
Iridium GO! WiFi-slimfoonadapter vir Android en iOS
Iridium GO! skep die eerste betroubare wêreldwye verbinding vir stem- en datakommunikasie op jou slimfoon of tot 5 mobiele toestelle. Geen probleem. Geen swerfkoste nie. Net gekoppel en in kontak waar jy ook al is, wanneer jy ook al nodig het, met die toestelle waarop jy elke dag staatmaak.
Neem persoonlike kommunikasie verder
Iridium GO! is anders as enigiets wat die wêreld voorheen gesien het. Aangedryf deur die wêreld se verste reikende netwerk, brei hierdie kompakte, robuuste en draagbare eenheid die vermoëns van enige slimfoon, skootrekenaar of tablet dramaties uit deur 'n satelliet-gesteunde Wi-Fi-hotspot op enige plek op die planeet te skep.
Transformeer jou slimfoon
Iridium GO! verander jou vertroude toestel onmiddellik in 'n wêreldwye kommunikasiekragstasie. Vir korporatiewe klimmers en naweekkrygers, individue, ondernemings of regerings, vir enigiemand wat aan die beweeg is, buite bereik of van die netwerk af per land of op see Iridium GO! maak betroubare stem- en datavermoëns vir jou slimfoon of tot 5 mobiele toestelle moontlik.
'n Persoonlike kommunikasie-revolusie
Eenvoudig
Iridium GO! maak satellietverbinding moontlik vir jou mobiele toestelle waar aardse netwerke nie kan nie. Draai eenvoudig die geïntegreerde antenna op en die battery-aangedrewe eenheid koppel vinnig en outomaties aan die Iridium LEO-satellietkonstellasie om 'n oral Wi-Fi-hotspot binne ongeveer 'n 30,5 meter (100 voet) radius te skep. Jy kan maklik verskeie toestelle binne hierdie area koppel en bestuur deur die Iridium GO! aansoek.
Veelsydig
Iridium GO! ondersteun 'n volledige reeks globale kommunikasie, insluitend:
Selfoon
Jy kan Iridium GO neem! enige plek. Dit is klein genoeg om in jou sak te pas en, soos ander Iridium-toestelle, taai genoeg om reën, sand, stof en rowwe gebruik te weerstaan. Dit kan gedra, maklik in jou rugsak geberg word, of in voertuie, vliegtuie en bote gemonteer word vir mobiele toepassings.
Innoverende
Die kombinasie van die beste wat beide satelliet- en selfone bied, Iridium GO! is die eerste in 'n heel nuwe kategorie van persoonlike satellietverbindingstoestelle. Dit is ook 'n kragtige ontwikkelingsplatform wat geoptimaliseer is vir Iridium-vennote om toepassings te bou, wat kommunikasievermoëns selfs verder uitbrei op afgeleë plekke.
Bekostigbaar
Iridium GO! is 'n bekostigbare oplossing vir werklik globale konnektiwiteit. Dit gebruik en brei jou bestaande vertroude toestelle uit, is versoenbaar met Apple- en Android-bedryfstelsels, en skakel swerfkoste uit. Dit laat toe dat verbindings tussen verskeie gebruikers gedeel word en word ondersteun deur bekostigbare planne wat stem- en datakoste redelik hou.
Jou mobiele toestelle sal nou enige plek op die planeet werk
|
Specifications
| MODEL | GO! |
|---|---|
| DEEL # | AHKT1301 |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| GEBRUIK TIPE | PORTABLE |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| PRAATTYD | UP TO 5.5 HOURS |
| STANDBY TYD | UP TO 15.5 HOURS |
| LENGTE | 114 mm (4.5") |
| BREEDTE | 83 mm (3.25") |
| DIEPTE | 32 mm (1.25") |
| GEWIG | 304 grams (10.72 oz) |
Iridium Global Dekking Kaart

Iridium is die enigste verskaffer van werklik globale satellietstem- en data-oplossings met volledige dekking van die aarde (insluitend oseane, lugweë en poolstreke). Iridium-fone lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie.
Support
Iridium GO!®-firmware
Laai die nuutste GO! Iridium (1.5.2)
GAAN! Iridium 1.5.2
en firmware-opdateringsriglyne




