Iridium Beam Passive Antenna Cable Kit - 3m / 9ft (RST931)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- DEEL #:
- RST931
- ORIGIN:
- Verenigde Koninkryk
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Iridium Beam Passive Antenna Cable Kit - 3m / 9.8ft (RST931)
Beam RST931 Iridium 3 m (9 voet) antennakabel bied 'n buigsame installasie-opsie vir baie kompakte installasies, waar 'n transceiver-module naby die antenna geleë is en vooraf met TNC-mannetjiesverbindings afgesluit is.
• Binne Iridium se 3dB-verliesspesifikasie
• Times Mikrogolfkabel
• TNC beëindig om aan terminaal en antenna te koppel
• Ten volle getoets
• Saamgestel in Australië
Specifications
| DEEL # | RST931 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| TYPE BYKOMS | CABLE |
| WERKSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| LENGTE | 3m (9.8') |
| GEWIG | 0.15 kg (0.33 lbs) |