Beam DriveDOCK Extreme Docking Station (EXTRMDD-WB2)
BEAM DriveDOCK Extreme handvrye koppeloplossing bied 'n hoë kwaliteit vervoerinstallasie vir die Iridium Extreme-toestel. Die koppelstasie het ingeboude eggo-kansellasie en volduplekstegnologieë om voortreflike stemgehalte en professionele handvrye of privaatheidsoproepe vir enige voertuig of vliegtuig* te verskaf.
Die Iridium Extreme-toestel pas veilig in die dok, wat USB- en reeksdataverbindings, telefoonlaai en geïntegreerde antenna-, data- en kragverbinding bevat wat dit moontlik maak om alle antennakabels en krag permanent aan die DriveDOCK gekoppel te hou gereed vir gebruik.
Die Iridium Extreme-toestel pas veilig in die dokstasie met 'n maklike klik-om-sluitmeganisme wat met 'n druk van 'n knoppie in- en verwyder kan word. Dit is doelbewus gebou sodat jy die SOS-noodknoppie en die oorstukaansluiting kan gebruik terwyl dit vasgemaak is.
DriveDOCK Extreme ondersteun ook die gebruik van 'n opsionele privaatheidtoestel vir ekstra gerief of die Intelligente Privaatheidtoestel, wat die volle funksionaliteit van die Extreme-toestel op 'n ander plek herhaal.
* Onafhanklike lugvaartsertifisering MOET verwerf word voor installasie.
- Robuuste ontwerp en konstruksie
- Laai Iridium Extreme-toestel gereed vir gebruik
- Geïntegreerde antennaverbinding, Iridium en GPS
- Geïntegreerde USB-verbinding
HANDVRY MODUS
. Volle dupleks tegnologie
. Uitstekende stemkwaliteit
SPORING/GPS
. Koppelvlakke met BEAM se MyBuddy Extreme
PANIEKE/WAARSKUWINGS
. Koppelvlakke met BEAM se MyBuddy Extreme
. Ondersteun Iridium Extreme SOS
GEÏNTEGREERDE BLUETOOTH?
. Ondersteun Bluetooth? stemverbinding
INGEBOUDE BEL
STEM, DATA, SMS, SBD
PRIVAATHEIDSHANSEL (OPSIONEEL)
. Outo-antwoord wanneer dit uit die beker gehaal word
. Skakel tussen selfoon- en handvrymodusse
INTELLIGENTE HOOSTER (OPSIONEEL)
INSTALLASIE
. Buigsame installasie via universele bevestiging
. Antenne, mikrofoon en luidspreker geïnstalleer op 'n gerieflike plek
KWALITEIT
. 2 jaar vervangingswaarborg vir gemoedsrus
. 100% fabriek getoets
. Ten volle gesertifiseer, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| DEEL # | EXTRMDD-WB2 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | DOCKING STATION |
| WERKSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING |
| SERTIFIKASIES | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,3 pouces) |
| BREEDTE | 83 mm (3.3 inches) |
| DIEPTE | 76 mm (3 pouces) |
| GEWIG | 0,48 kg (1,1 lb) |