Iridium AeroAntenna Mobiele Permanente Mount Antenna (AT1621-5)
In stock
- BRAND:
- AEROANTENNA
- DEEL #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Hierdie Iridium-frekwensie-antenna (AT1621-5) is ontwerp vir land-/mobiele toepassings en sal met beide stem- en datakommunikasiestelsels werk. 197 duim antennakabel is ingesluit en aan die antenna geheg. Die antenna sluit 'n skottkopaansluiting in sodat dit op die dak van 'n voertuig met net een gat geïnstalleer kan word.
Spesifikasies
Deursnee: 8,966 cm (3,53 duim)
Hoogte: 2,108 cm (0,83 duim)
Gewig: 283,49 gram (10,0 onse)
(Hierdie produk word ook as die Beam RST720 bemark)
Specifications
| DEEL # | AT1621-5 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | AEROANTENNA |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TIPE | VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| WERKSTEMPERATUUR | -40°C to 70°C |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| KENMERKE | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| BREEDTE | 8.966 cm (3.53 in.) |
| DIEPTE | 2,108 cm (0,83 po) |
| GEWIG | 283,49 grammes (10,0 onces) |