Iridium AeroAntenna Vaste Mast Antenne - Beugelmontage (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Vastgemaakte Masto Antenna - Beugelmontage (AT1621-73)
AeroAntenna Vastgemaakte Masto Antenna, vir gebruik met die Iridium 9500, 9505 of 9505A satellietfone en 9570 draagbare dok, bied uitsonderlike ontvangsprestasie vir permanente binnenshuise of mariene toepassings. Dit is ontwerp vir vrye lug werking. (Geen grondvlak nie.) Die AT1621-73 vaste mast Iridium bykomstigheid paalmontage antenne is vir gebruik met Iridium en Motorola satellietfone en verskeie vaste plek draagbare dokstasie stelsels.
Specifications
| DEEL # | AT1621-73 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | AEROANTENNA |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| WERKSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| KENMERKE | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| GEWIG | 226,79 gramas |