Iridium Extreme 9575N satellietfoon in veiligheidsgeel (CPKTN1901-002)
Out of stock
- BRAND:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW
- DEEL #:
- CPKTN1901-002
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone-Yellow
Verbeterde stemgehalte, geïntegreerde luidsprekerfoon en handvrye vermoë maak die Iridium 9575 die slim keuse.
Die Iridium 9575 Extreme is SMS-geaktiveer sodat jy in kontak kan bly en ervarings met ander kan deel deur maklik om te gebruik sms-boodskappe. Stuur gratis teks-/SMS-boodskap .
Die Iridium Extreme is toegerus met 'n programmeerbare noodknoppie wat kritiese, vinnige reaksie aktiveer wanneer jy dit die nodigste het. Dit is die enigste satellietfoon met GPS-geaktiveerde SOS-knoppie met nooddienste wat deur GEOS Travel Safety Group ondersteun word, ingesluit teen geen bykomende koste nie. Sien Besonderhede .
Die Iridium 9575 Extreme is toegerus met ligginggebaseerde dienste (LBS) wat GPS-posisionering moontlik maak en stel jou in staat om jou koördinate van enige plek op die aardbol vas te steek en te deel.
Specifications
| MODEL | 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW |
|---|---|
| DEEL # | CPKTN1901-002 |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TIPE | HANDGEHOU |
| TYPE BYKOMS | HANDSET |
| DATA SPOED | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| PRAATTYD | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TYD | UP TO 30 HOURS |
| LENGTE | 140 mm (5.5") |
| BREEDTE | 60 mm (2.36") |
| DIEPTE | 27 mm (1.06") |
| GEWIG | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Iridium 9575 Uiterste kenmerke
• GPS-geaktiveerde ligginggebaseerde dienste
• Aanlyn dop
• Pasgemaakte oplossings geaktiveer vir diverse markte
• Bykomstighede om persoonlike kommunikasie dramaties te verbeter
• Satelliet-noodkennisgewingstoestel (STUUR) voldoen aan SOS-knoppieontwerp
• Betroubare tweerigting globale dekking
• Taaiste militêre-graad-ontwerpte satelliet-toestel wat ooit gebou is
What's included
Iridium Global Dekking Kaart

Iridium lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie. Aangedryf deur 'n unieke gesofistikeerde globale konstellasie van 66 kruisgekoppelde Lae-Aarde-baan (LEO)-satelliete, bied die Iridium®-netwerk hoëgehalte-stem- en dataverbindings oor die hele planeet se oppervlak, insluitend oor lugweë, oseane en poolstreke. Saam met sy ekosisteem van vennootmaatskappye, lewer Iridium 'n innoverende en ryk portefeulje van betroubare oplossings vir markte wat werklik globale kommunikasie vereis.
Op slegs 780 kilometer van die Aarde af beteken die nabyheid van Iridium se LEO-netwerk pool-tot-pool-dekking, 'n korter transmissiepad, sterker seine, laer latensie en korter registrasietyd as met GEO-satelliete. In die ruimte is elke Iridium-satelliet gekoppel aan tot vier ander wat 'n dinamiese netwerk skep wat verkeer tussen satelliete stuur om globale dekking te verseker, selfs waar tradisionele plaaslike stelsels nie beskikbaar is nie.