Iridium 9555 Satellietfoon + Pelican 1150-tas (vooraf besit, 12 maande waarborg)
In stock
- BRAND:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9555 PRE-OWNED
- DEEL #:
- BPKT0801
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Iridium-9555-Phone-Pelican-RES
Iridium is die enigste verskaffer van werklik globale satellietstem- en data-oplossings met volledige dekking van die aarde (insluitend oseane, lugweë en poolstreke). Iridium-fone lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie.
Die Iridium 9555 is die beste in betroubare mobiele kommunikasie. Dit is 'n robuuste gereedskap, nie 'n speelding nie. Dit sal nie speletjies speel, foto's neem of MP3's speel nie. Wat dit sal doen, is werk. Oral. Sonder uitsondering. Dit is ontwerp om die wêreld se moeilikste omgewings te weerstaan, so die wêreld se moeilikste kliënte kan daarop staatmaak as 'n kritieke reddingsboei wanneer en waar die behoefte hulle ook al neem.
Die innoverende ontwerp van die Iridium 9555-satellietfoon bied 'n aansienlik verminderde grootte, 'n meer handvriendelike vormfaktor, 'n intuïtiewe gebruikerskoppelvlak en nuwe kenmerke soos 'n intern gebergde antenna. Dit is kompak, lig en maklik om te gebruik, met 'n helderder skerm, 'n luidsprekerfoon, verbeterde kortboodskapdiens (SMS) en e-posvermoëns, en 'n opgegradeerde mini-USB-datapoort. Die 9555-foon is ontwerp om te weerstaan en goed te presteer in die wêreld se mees geharde, afgeleë en industriële omgewings, insluitend om water- en skokbestand te wees. Gekombineer met die enigste kommunikasienetwerk wat werklik globale dekking bied, lewer die 9555 die betroubare, veilige, intydse, missiekritieke kommunikasiediens wat Iridium-gebruikers begin verwag het.
Specifications
| AFLEWERING VANAF | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODEL | 9555 PRE-OWNED |
| DEEL # | BPKT0801 |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM, PORTABLE |
| TYPE BYKOMS | HANDSET |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| WERKSTEMPERATUUR | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| DATA SPOED | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL***, PRE-OWNED |
| SERTIFIKASIES | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| PRAATTYD | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TYD | UP TO 30 HOURS |
| LENGTE | 143 mm |
| BREEDTE | 55 mm |
| DIEPTE | 30 mm |
| GEWIG | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Iridium 9555 Kenmerke
Industriële graad ontwerp vir ongeëwenaarde duursaamheid
Kompakte fisiese voetspoor vir vaartbelynde draagbaarheid
Intuïtiewe gebruikerskoppelvlak vir out-of-the-box funksionaliteit
Verbeterde SMS- en e-posboodskapvermoë
Geïntegreerde luidsprekerfoon
Koptelefoon en handvrye vermoë
Intern gebergte antenna
Mini-USB-datapoort en ondersteuning vir telefoon as modem
21 ondersteunde spyskaarttale
Vertoon
200 karakter verligte grafiese skerm
Volume-, sein- en batterysterktemeters
Verligte weerbestande sleutelbord
Oproepkenmerke
Geïntegreerde luidsprekerfoon
Koppel vinnig aan Iridium-stempos
Tweerigting SMS en kort e-pos vermoë
Voorprogrammeerbare internasionale toegangskode (00 of +)
Posbus vir stem-, numeriese en teksboodskappe
Kiesbare lui- en waarskuwingstone (8 keuses)
Geheue
100-inskrywings interne adresboek, met kapasiteit vir veelvuldige telefoonnommers, e-posadresse en notas
SIM-kaart adresboek met 155-inskrywings kapasiteit
Oproepgeskiedenis behou ontvange, gemiste en gebelde oproepe
Gebruiksbeheerkenmerke
Gebruiker-konfigureerbare oproeptimers om koste te bestuur
Sleutelbordslot en PIN-slot vir bykomende sekuriteit
What's included
Iridium 9555 Global Dekking Kaart

Iridium lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie. Aangedryf deur 'n unieke gesofistikeerde globale konstellasie van 66 kruisgekoppelde Lae-Aarde-baan (LEO)-satelliete, bied die Iridium®-netwerk hoëgehalte-stem- en dataverbindings oor die hele planeet se oppervlak, insluitend oor lugweë, oseane en poolstreke. Saam met sy ekosisteem van vennootmaatskappye, lewer Iridium 'n innoverende en ryk portefeulje van betroubare oplossings vir markte wat werklik globale kommunikasie vereis.
Op slegs 780 kilometer van die Aarde af beteken die nabyheid van Iridium se LEO-netwerk pool-tot-pool-dekking, 'n korter transmissiepad, sterker seine, laer latensie en korter registrasietyd as met GEO-satelliete. In die ruimte is elke Iridium-satelliet gekoppel aan tot vier ander wat 'n dinamiese netwerk skep wat verkeer tussen satelliete stuur om globale dekking te verseker, selfs waar tradisionele plaaslike stelsels nie beskikbaar is nie.
