Specifications
| MODEL | 9505A |
|---|---|
| DEEL # | APKT0401 |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TIPE | HANDGEHOU |
| TYPE BYKOMS | HANDSET |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| PRAATTYD | UP TO 3.2 HOURS |
| STANDBY TYD | UP TO 30 HOURS |
| LENGTE | 158 mm |
| BREEDTE | 62 mm |
| DIEPTE | 59 mm |
| GEWIG | 375 grams (13.2 oz) |
Iridium Global Dekking Kaart

Iridium is die enigste verskaffer van werklik globale satellietstem- en data-oplossings met volledige dekking van die aarde (insluitend oseane, lugweë en poolstreke). Iridium-fone lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie.