Intellian GX60HP Ka-band, 65 cm (25.6") High Power Global Xpress Terminal
Out of stock
- BRAND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- GX60
- DEEL #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-GX60HP-System
Intellian v60GX VSAT Marine Antenna System (V60GX)
Kompakte Global Xpress Terminal
Die GX60 is 'n kompakte maritieme gestabiliseerde terminaal gereed-vir-gebruik op Inmarsat se hoëspoed, Global Xpress (GX) breëbanddiens. Gebou en voorsien met 'n geïntegreerde GX-modem, installeer die GX60 maklik en lewer vinnige verbindings met 'n hoë spoed.
Eenvoudige en vinnige installasie
Vir baie jare was die opgradering van satellietkommunikasiestelsels 'n logistieke uitdaging, wat dikwels staatmaak op die beskikbaarheid van 'n wal-gebaseerde hyskraan en lang tyd in die hawe vereis.
Die GX60 se klein grootte, geïntegreerde ontwerp en intuïtiewe gebruikerskoppelvlak beteken operateurs kan die terminaal in dieselfde tyd as 'n FleetBroadband-stelsel installeer en in gebruik stel. Verder, met snelhede tot 50 Mbps, lewer die GX60 'n sterk opbrengs op belegging.
Voltooi die kommunikasieterminal
Standaard VSAT-toerusting onder dekke kan hele bedienerrakke se spasie beset, afhangende van die netwerkkonfigurasie. Die GX60 se geïntegreerde ontwerp kondenseer veelvuldige komponente in 'n enkele boks, wat waardevolle stoorplek aan boord bevry.
Die Intellian GX60 Below Deck Terminal (BDT) sluit die geïntegreerde Global Xpress Modem en 'n 8-poort Ethernet-skakelaar in, wat direkte IP-konneksie moontlik maak met 'n standaard Wi-Fi-roeteerder of die vaartuig se netwerkgereed toestelle aan boord. Sodra die eenvoudige installasieproses voltooi is, kan gebruikers binne 'n kwessie van minute aanlyn wees.
Die BDT is ook toegerus met sy eie Wi-Fi-antenna wat draadlose verbinding met jou rekenaar of mobiele toestel moontlik maak vir monitering en beheer van die terminaal via Intellian se Aptus-sagteware.
Specifications
| MODEL | GX60 |
|---|---|
| DEEL # | GX1-62-111 |
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| BRAND | INTELLIAN |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT GX |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM |
| FREKWENSIE | Ka BAND |
| GEWIG | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Inmarsat Global Xpress (GX) Dekkingskaart

Hierdie kaart beeld Inmarsat se verwagte dekking uit na die kommersiële bekendstelling van Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). Die posisie van I-5 F4 wat in hierdie kaart getoon word, is slegs 'n aanduiding. Hierdie kaart verteenwoordig nie 'n waarborg van diens nie. Global Xpress-dekking Januarie 2017.