Cobham SAILOR Fleet One Maritieme Internetstelsel met 10 Meter Kabel (403744A-00591)
In stock
- BRAND:
- COBHAM
- MODEL:
- FLEET ONE
- DEEL #:
- 403744A-00591
- ORIGIN:
- Sjina
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-Fleet-One
Cobham SAILOR Fleet One (403744A-00591)
Fleet One bied globale stem, streeks IP-data tot 100kbps en SMS-berigte
Klein vaartuie, groot krag
Met sy kompakte, liggewig antenne en eenvoudige installasie, is SAILOR Fleet One 'n bekostigbare toegangspunt tot die wêreld van maritieme satelietkommunikasie wat jou te alle tye verbind hou. Dit stel betroubare stemoproepe en internetverbinding op Inmarsat se Fleet One-diens in staat, wat die krag van die gevestigde Inmarsat-4 satellietkonstellasie benut vir globale dekking.
Verskeie toepassings
SAILOR Fleet One stel dataverbinding tot 100kbps en stemoproepe op 'n enkele lyn moontlik. Sy vermoëns bied beduidende kommunikasiefunksionaliteit vir kleiner boot- en professionele vaartuig-eienaars. SAILOR Fleet One mag klein wees, maar dit het genoeg krag om baie bandwydte te lewer vir e-pos, webblaai, sosiale media, elektroniese dokumente/verslagdoening en Masjien-tot-Masjien (M2M) toepassings.
Eenvoudige installasie
Omdat die SAILOR Fleet One antenne klein en lig is, is dit ongelooflik maklik om te installeer. Om die antenne aan die onderdek toerusting te koppel is eenvoudig genoeg dat entoesiastiese eienaars die installasie en onderhoud self kan hanteer. Saam met betroubare, mededingend geprysde lugtyd, is SAILOR Fleet One die perfekte bekendstelling tot satelietkommunikasie vir klein vaartuie.
Ongeëwenaarde afstamming
SAILOR Fleet One is ontwerp volgens dieselfde hoë standaarde as die bestaande SAILOR FleetBroadband produklyn, wat dieselfde Inmarsat-4 satelliete as die Fleet One diens gebruik. Hierdie kwaliteit word deur meer as 45,000 gebruikers regoor die wêreld vertrou. Met gebruiksgemak en duursaamheid voorop, kan SAILOR Fleet One vertrou word om betroubare, hoë kwaliteit kommunikasie te lewer, of jy nou op see vaar of vir 'n lewe visvang.
Specifications
| MODEL | FLEET ONE |
|---|---|
| DEEL # | 403744A-00591 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON, SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM |
| TYPE BYKOMS | SYSTEM |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| DATA SPOED | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
What's included
["403050C-00581 SAILOR Vloot Een Boven Dek Eenheid
", "403739A-00581 SAILOR Vloot Een Onder Dek Eenheid
", "403670A-00500 Thrane IP Handset insluitend. Kraal, Bedraad
", "37-107338 SAILOR Antenne Kabel, 10 meter
", "83-141368 SAILOR Vloot Een CD rom w. UIM,QG,IG"]