BEAM Iridium Aktiewe Antenne (RST740)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- DEEL #:
- RST740
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Aktiewe Antenne (RST740)
Beam RST740 Iridium Aktiewe Antenne is 'n klein, omni-rigting antenne met 'n hoë kwaliteit behuizing. Dit is ontwerp om te werk op Iridium BEAM dokke en terminaal waar lang RF-kabels benodig word. Hierdie produk is ontwerp vir gebruik met aktiewe kabels slegs. Dit laat kabelloop van 23m tot meer as 100m (328 voet) toe. Dit kom volledig met 'n kragbron [15V DC-uitgang].
Waar 'n installasie 20m / 60' oorskry, word dit meer kostedoeltreffend om 'n Aktiewe/Geaktiveerde Iridium antenne te gebruik wat baie dunner en goedkoper kabel toelaat om tot 100m / 300' te loop waar dit nooit moontlik sou wees met 'n passiewe Iridium antenne nie. Die Aktiewe Antenne RST740 sal op alle Beam produkte en enige Iridium toestelle werk, maar vereis 'n goedgekeurde Beam Aktiewe Antenne kabel vir gebruik om die kragversterking oor die RF-lyn na die antenne te bestuur.
LET WEL: Om 'n Aktiewe Antenne met Standaard Kabels te kombineer, sal die Antenne beskadig.
Specifications
| DEEL # | RST740 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| KENMERKE | ACTIVE |
| SERTIFIKASIES | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Iridium goedgekeur
• Hoë kwaliteit behuizing
• Aktiewe antenne
• Paal/Mast montasie
• Wit klein grootte/voetafdruk
• Omni rigting
• Ondersteun lang kabel lopies
• Krag afbreek boks ingesluit (vereis 9-32 VDC)
• 12 maande herstel of vervang waarborg