Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Dome Tupu & Baseplate Assembly Tupu Dome & Baseplate Assembly (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- BRAND:
- INTELLIAN
- MFANO:
- i6 EMPTY DOME
- SEHEMU #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Korea Kusini
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
$ 1,576.00
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Dome Tupu & Baseplate Assembly Tupu Dome & Baseplate Assembly (S2-6110)

Specifications
| SHIPS FROM | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MFANO | i6 EMPTY DOME |
| SEHEMU # | S2-6110 |
| AINA YA BIDHAA | SATELLITE TV |
| ENEO LA MATUMIZI | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRAND | INTELLIAN |
| MTANDAO | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| TUMIA AINA | MARITIME |
| AINA YA AINA | DOME |
| ANTENNA SIZE | 37 cm (14.6 inch) |
| JOTO LA UENDESHAJI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Msaada wa Intellian i3
KARATASI YA INTELLIAN i3
MWONGOZO WA INTELLIAN i3
INTELLIAN i3 MWONGOZO WA KUSAKINISHA HARAKA
Write a Review