Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- BRAND:
- MOTOROLA
- SEHEMU #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Malesia
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
$ 1,041.92
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| SEHEMU # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| AINA YA BIDHAA | TWO-WAY RADIO |
| BRAND | MOTOROLA |
| TUMIA AINA | ANAYESHIKILIWA MKONO |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| LENGTH | 131 mm |
| UPANA | 59 mm |
| KINA | 22 mm |
Write a Review