DISKONTINUERAD - Beam Dual Mode Iridium / GPS Antenn (RST702)
calcActive())">
Beam Dual Mode Iridium / GPS Antenna (RST702)
Beam RST702 dual mode Iridium & GPS-antenn, designad främst för maritima tillämpningar. Antennen levereras komplett med ett PVC-rör, 30 cm (11,8 tum) som gör att den kan monteras säkert utan att kontakterna exponeras för miljön. Antennen är utrustad med en SMA-hona för GPS och en SMA för Iridium och fungerar med alla Beam spårningsprodukter eller andra Iridium / GPS-baserade enheter.
Specifications
| SEHEMU # | RST702 |
|---|---|
| AINA YA BIDHAA | SIMU YA SATELLITE |
| ENEO LA MATUMIZI | 100% GLOBAL |
| BRAND | BEAM |
| MTANDAO | IRIDIUM |
| HUDUMA | IRIDIUM VOICE |
| TUMIA AINA | FIXED, MARITIME |
| AINA YA AINA | ANTENNA |
| JOTO LA UENDESHAJI | -40°C to 70°C |
| MARA KWA MARA | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A |
| VIPENGELE | GPS, PASSIVE |
| VYETI | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 80,5 mm (3,17 pouces) |
| DIAMETER | 76,2 mm (3 bustos) |
| UZITO | 127 grammes (0,28 lb) |
Feature
• Iridium godkänt
• Väderbeständig polymer
• Utformad för tuffa miljöer
• SMA-kontakt
• Mycket låg profil
• Tillverkad i USA
• 12 månaders reparations- eller ersättningsgaranti
Write a Review